Skoda Rapid’de lansman indirimi

Skoda, nisan ayında yeniliklerle beraber özel fırsatlar da sunuyor. Çek üreticinin en yeni üyesi Rapid Spaceback lansmana özel indirimle yetkili satıcılarda yerini alırken, Yeti ve Rapid Sedan modelleri takas indirimi avantajıyla dikkat çekiyor. Skoda’nın özellikle gençlere yönelik olarak, markanın dinamik ve yenilikçi tasarım dilini ve üretim kalitesini,

SKODA RAPID SPACEBACK

SKODA RAPID SPACEBACK

ilk kez kompakt bir hatchback otomobilde birleştirdiği yeni Rapid Spaceback, Türkiye pazarına girerken lansmana özel 2500 TL’lik indirimle yollara çıkıyor. Nisan ayına özel bu fırsattan yararlanmak isteyenler, beş farklı güçteki motor ve iki farklı donanım paketi seçeneğiyle Rapid Spaceback’e sahip olabiliyor. Rapid Spaceback, markanın yeni tasarım dilini yansıtan sportif görünümüyle ilk bakışta kendisine hayran bırakıyor. Otomobil, uzun aks aralığı sayesinde yolcularına geniş iç hacim sunarken, zengin kişiselleştirme seçenekleriyle dikkat çekiyor.
Coupe görünümülü dinamik tasarımı, donanımları ve geniş iç hacmiyle dikkat çeken Rapid Sedan ve yenilenen tasarımı, yeni donanımları, Türkiye’ye özel geliştirilen 1.6 TDI dizel motor ve DSG otomatik şanzıman özelliği ile markanın SUV segmentindeki önemli oyuncusu Yeti, nisan ayına özel 1500 TL takas desteği ile daha da iddialı. Skoda’nın yeni tasarım anlayışını sergilendiği ilk modeli olan Rapid Sedan, segmentinde standartları belirleyen bir otomobil olarak dikkat çekiyor. Skoda’nın kompakt sedan segmentinde iddiasını ortaya koyan Rapid Sedan, farklı tasarımının yanı sıra sahip olduğu teknoloji, güvenlik seviyesi, donanım standardı ve sınıfındaki en geniş iç hacmi ile rakiplerinden ayrılıyor. Kapsamlı bir yenileme sürecinin ardından şubat ayında Türkiye yollarına çıkan Yeti, Türkiye pazarının beklentileri doğrultusunda “Outdoor” versiyonuyla tüketicilerin beğenisine sunuldu. Skoda’nın yeni tasarım diline göre yorumlanan ön görünümü, geliştirilen donanım ve teknoloji seviyesi, kullanışlı iç mekanı ile kompakt SUV sınıfında farklı kimliğiyle öne çıkıyor. Yeni Yeti, 1.6 litre TDI 105 HP dizel motoru ile manuel veya DSG otomatik şanzıman seçenekleri ile sürüşü konforunu düşük yakıt tüketimiyle beklentilerin ötesine çıkartıyor.
Yüce Auto Skoda’nın, Skoda Finans-VDF işbirliğiyle başlattığı kampanya çerçevesinde ise Skoda’nın tüm modellerine 48 aya kadar yüzde 1.16 faizli kredi seçenekleriyle kavuşmak mümkün olacak. Avantajlı kredi koşulları nisan ayı sonuna kadar, sınırla sayıdaki stoklar için geçerli olacak.

SKODA YETI

SKODA YETI

Yazar: automagg

Bu yazıyı paylaş
%d blogcu bunu beğendi: