Sparco’nun tek yetkili satıcısı Volkan Işık Grup oldu

Adrenalin tutkunlarının tarzına ve ruhuna uygun tekstil ve ekipman ihtiyacına cevap veren ünlü İtalyan markası Sparco’nun 1 Mayıs’tan itibaren geçerli olmak üzere tek yetkili satıcısı Volkan Işık Grup oldu.
Uzun yıllardır Volkan Işık Grup bünyesinde satılan Sparco ürünler, geçen yıl ilk kez internetten online satışa sunulmuştu.

SPARCO TUNİNG

SPARCO TUNİNG

Ardından İstanbul Avrupa yakasındaki Sparco mağazasının açılışı gerçekleşti. İtalya merkezle yapılan görüşmeler sonunda ise bu aybaşından itibaren Volkan Işık Grup, Sparco’nun Türkiye’deki tek yetkili satıcısı oldu. Otomobil tutkunlarına özel tuning ürünler ve yarışlarda kullanılan homologasyonlu malzemelerin satışı bundan böyle tek yetkili Volkan Işık Grup güvencesi ile yapılacak ve özellikle taklit ve eski tarihli ürünler konusunda kullanıcıların dikkatli olması gerekecek. Sparco ürünleri yetkili satıcıdan alınabileceği gibi www.sparco.com.tr üzerinden de satın alınabiliyor ve üç iş günü içerisinde adrese teslim ediliyor. Stokları tükenen ürünler için ise 15 iş günü garantisi veriliyor. Ayrıca Volkan Işık Grubun Güngören’deki binasındaki mağazayı ziyaret edenler farklı beden ve renk seçenekleri arasından istediği ürünü seçebiliyor. Sparco ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler için 0212 641 20 40 numaralı müşteri hizmetleri, hafta içi ve cumartesi 09:00–18:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Yazar: automagg

Bu yazıyı paylaş
%d blogcu bunu beğendi: