HABERLER HONDA

Honda’dan avantajlı mart kampanyası

Honda, Civic ve CR-V modelleri için mart ayına özel faizli kredi kampanyası başlattı. Honda’nın mart ayı boyunca devam edecek kampanyası kapsamında; Civic modelleri için 60 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0.49 faiz oranı sunuluyor. 18 ay taksit imkanlı bu kampanyada; CR-V modeli içinse 100 bin TL kredi kullanımına yüzde 0.49 faiz oranı mevcut. CR-V’de ise 12 ay taksit olanağı bulunuyor.

HONDA CIVIC

Honda’nın mart ayı kampanyası kapsamında; sınıfının en güvenli ve aerodinamik aracı olan CR-V ve teknolojisi ile segmentinde fark yaratan Civic modelleri için yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi sunuluyor.

Honda, şık tasarımı, heyecan verici donanımları, güçlü ve verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, sahip olduğu sürüş dinamikleri ve üstün konfor seviyesi ile heyecan uyandıran CR-V için mart ayı boyunca 100 bin TL’ye 12 ay vade ile yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi kullanımı sağlıyor.

Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic modelleri içinse 60 bin TL’ye kadar kredi kullanımı; 0.49 faiz oranı ve 18 ay vade ile sunuluyor.

Similar Posts

%d blogcu bunu beğendi: