HABERLER SEAT

Yeni Seat Ateca ve Ibiza’da aralık indirimi

Seat, yenilenen SUV modeli Ateca ve Ibiza için aralık ayına özel cazip fırsatlar sunuyor. Kampanya ile makyajlı Ateca’nın FR ve Xperience donanımlı versiyonları 355 bin TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla; Ibiza’nın Style donanımlı versiyonu ise 161 bin 500 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla satışa sunuldu.

SEAT ATECA

Yeni Seat Ateca 1.5 TSI 150 HP DSG Xperience ve FR versiyonu, aralık ayına özel 14 bin TL’lik indirimle 355 bin TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyata sahip.

Full LED far sistemi, dijital gösterge paneli, geri görüş kamerası, karartılmış arka camlar ve ön çarpışma uyarısı gibi özellikler Ateca modelinde standart olarak sunuluyor.

Fiyat indirimine ek olarak tüm Ateca modellerinde 100 bin TL için 12 ay vadede, sıfır faiz oranı ile özel taşıt kredisi imkânı bulunuyor.

Ibiza modelinin yeni 1.0 lt 80 HP Style versiyonu ise 8 bin 500 TL indirimle, 161 bin 500 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.

Style donanım seviyesinde yağmur sensörü, hız sabitleme sistemi, arka park sensörleri, otomatik klima, otomatik yanan kısa farların yanı sıra 6.5 inçlik dokunmatik ekran da standart olarak yer alıyor.

Similar Posts

%d blogcu bunu beğendi: