HABERLER SKODA

Skoda’dan sıfır faizli şubat kampanyası

Skoda her bütçeye ve beğeniye uygun geniş ürün yelpazesini şubat ayı boyunca avantajlı fırsatlarla buluşturuyor. Şubat ayının sonuna kadar 2020 model yılına ait tüm Skoda modellerinde sıfır faizli kredi desteğine ulaşmak mümkün olacak.

SKODA SCALA

Bu ay içerisinde geçerli olan kampanya süresince tamamen yenilenen Octavia modeline avantajlı fiyatlar ve sıfır faiz oranından yararlanmak mümkün olacak. 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılan Octavia’da 100 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için sıfır faiz oranı ile finansman desteği alınabilecek.

Skoda’nın amiral gemisi sedan modeli Superb’de ise 150 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için sıfır faiz oranı sunuluyor.

Skoda’nın SUV ailesi Kamiq, Karoq ve Kodiaq da şubat ayı içerisinde özel fırsatlarla yeni kullanıcılarını bekliyor olacak. Kodiaq ve Karoq’da 150 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için sıfır faiz oranı ile bu modellere ulaşmak kolaylaşıyor.

Hatchback segmentinin öne çıkan modeli Scala’da Premium 1.0 TSI 115 HP DSG, Premium 1.5 TSI 150 HP DSG ve Premium 1.6 TDI 115 HP DSG versiyonlar için geçerli olmak üzere 100 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için sıfır faiz oranı sunuluyor.

184 bin 500 TL’den başlayan segmentinin dinamik modeli Fabia için ise 50 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için sıfır faiz oranı ile finansman desteği alınabiliyor.

Kamiq modelinde, Premium 1.0 TSI 115 HP DSG, Premium 1.5 TSI 150 HP DSG ve Premium 1.6 TDI 115 HP DSG versiyonlar için geçerli 100 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için sıfır faiz oranı ile finansman desteğinin yanı sıra Autocredit ile özel bir teklif daha sunuluyor.

Araç sahibi olmayı kolaylaştıran teklifte; Autocredit ile ayda yalnızca 2599 TL’den başlayan taksitlerle Kamiq modeline ulaşılabilecek. Üç yılın ardından VDF geri alım garantisine sahip olan araç; bu sayede üç yılda bir araç yenileme fırsatı sunuyor ve kullanıcıların her zaman yeni araç kullanmalarını sağlıyor.

Similar Posts

%d blogcu bunu beğendi: