MERT YILMAZ RENAULT SÜRÜŞ

Renault Taliant test sürüşü

Renault Symbol artık emekli oldu ve yerine Taliant geçti. Yani 2021 Symbol bekleyenler artık yeni Taliant ‘a yönelmek durumunda. B sedan sınıfında yer alan 2021 Renault Taliant genel olarak kendinden bir üst sınıfta yer alan Fiat Egea ile kıyaslanıyor. Biz de Egea mı Taliant mı sorusunu kendimize sorduk. Tamamen yenilenen Renault Taliant , Dacia Logan altyapısında üretiliyor ve ülkemize Romanya ‘dan geliyor.

2021 Taliant ‘ın en önemli özelliklerinden biri sınıfında otomatik şanzıman sunan tek model olması. Taliant ‘ta CVT otomatik şanzıman yer alıyor. Ayrıca en önemli soru dizeli var mı fakat bu sorunun cevabı hayır. Dizel motor yerine Renault Taliant ‘ta fabrika çıkışı LPG sistemi bulunuyor. 19. Taliant ülkemizde Joy ve Touch donanım paketleriyle satılacak. Bakalım 90 HP’lik Renault Taliant 1000 cc’lik motoruyla başarılı bir performans ve düşük yakıt tüketimi sağlıyor mu? 2021 Renault Taliant ‘ın yakıt tüketimi kaç litre?

Peki otomatik şanzımanlı Taliant kaç para? Touch donanım paketli test otomobilimizin fiyatı 220 bin TL’yi geçiyordu. 2021 Renault Taliant inceleme videosunda tüm detayları anlatmaya çalıştık. Renault Taliant test sürüşünde merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulacaksınız. Kanalımıza abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın lütfen…

Similar Posts

%d blogcu bunu beğendi: