HABERLER OPEL

Opel’den temmuz fırsatları

Opel, temmuz ayında otomobil sahibi olmak isteyenleri özel faiz seçenekleri ve satın alma koşulları ile karşılıyor. Opel’in temmuz ayı boyunca geçerli olacak kampanyası kapsamında, yeni Crossland 12 ay boyunca sıfır faiz seçeneğiyle; yeni Mokka, Grandland X ve Insignia ise 18 ay boyunca yüzde 0.99 faiz fırsatı ile satın alınabiliyor.

OPEL INSIGNIA

Opel, uygun faiz oranları ve satın alma seçeneklerine Temmuz ayında da devam ediyor. Opel’in temmuz ayı boyunca geçerli olacak kampanyası kapsamında, yeni Crossland’de 50 bin TL kredi için 12 ay sıfır faiz seçeneği uygulanıyor. Markanın yeni tasarım diline ve gelişmiş kullanım özelliklerine sahip yeni Crossland’in fiyatları ise 227 bin 900 TL’den başlıyor. Opel’in sıradışı hatları, Opel Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle ses getiren en yeni modeli Mokka da temmuz ayında özel faiz seçenekleriyle otomobil severleri bekliyor. Yeni Mokka’ya 100 bin TL kredi için 18 ay boyunca yüzde 0.99 faiz oranıyla sahip olunabiliyor. Her donanımında birçok özelliğin standart olarak yer aldığı yeni Mokka’da fiyatlar 365 bin 900 TL’den başlıyor.

Stil ve çok yönlülüğü bir arada sunan, ailelerin tercihi olmasının yanında üstün teknolojisi, heyecan verici tasarımı ve sportif sürüş özellikleriyle dikkatleri çeken Opel Grandland X de temmuz ayı avantajlarıyla tercih edilebiliyor. Buna göre, SUV segmentinin güçlü modeli Opel Grandland X, 100 bin TL kredi için 18 ay yüzde 0.99 faiz oranıyla satışa sunuluyor. Ayrıca, Opel Grandland X’in fiyatları 379 bin 900 TL’den başlıyor.

D segmenti Opel Insignia da temmuz ayı boyunca 100 bin TL kredi için 18 ay yüzde 0.99 faizli kredi imkanıyla tercih edilebiliyor. 1.5 litrelik 122 HP gücündeki turbo dizel motoru, IntelliLux LED Pixel ön farları ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle fark yaratan Insignia, 419 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Similar Posts

%d blogcu bunu beğendi: