ALFA ROMEO YENİLİK

Alfa Romeo Giulietta ve MiTo’nun 2014 yorumu

İtalyan üretici Alfa Romeo, 65’inci Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda kompakt Giulietta ve küçük sınıf MiTo’nun güncelleştirilmiş versiyonlarını tanıttı. 2014 model yılı için yenilenen Giulietta, yeni nesil TCT çift kavramalı otomatik şanzıman ile daha da artırılan yakıt verimliliği ve sürüş özellikleri ile iddialı.

AlfaRomeo_Giulietta_3

Tüm versiyonlarında altı hava yastığı, ESP, çift gergili üç noktalı emniyet kemerleri, omurga incinmesi önleme sistemi ve yolcu bölmesi koruması gibi zengin bir donanıma sahip olan otomobil, yenilenen ön ızgarası, krom çerçeveli sis lambaları, yeni 16, 17 ve 18 inçlik jantları, çarpıcı yeni gövde renkleri ve farklı direksiyon simidi ile cazibesini artırmış. Progression, Distinctive ve Quadrifoglio Verde olmak üzere üç ayrı donanım seviyesine sahip olan Giulietta, çok sayıda multimedya kaynağının kolay kontrolü için sesli komut özelliğine sahip 5 inçlik dokunmatik ekranla birlikte sunulan yenilikçi Uconnect multimedya cihazıyla da dikkat çekiyor.

AlfaRomeo_Giulietta_2

İtalyan markanın gözden geçirdiği diğer modeli ise MiTo oldu. 85 HP 1.3 JTDM turbo dizel, 135 HP 1.4 MultiAir Turbo ve 170 HP 1.4 MultiAir Turbo benzinli motor seçenekleri bulunan otomobil, City, Sportivo ve Quadrifoglio Verde olmak üzere üç ayrı donanım seviyesine sahip. MiTo’yu farklılaştıran özellikler arasında ayrıca, ağabeyi Giulietta gibi tüm multimedya cihazlarına erişim sağlayan, 5 inç dokunmatik ekrana sahip Uconnect sistemi de yer alıyor.

AlfaRomeo_Mito

Similar Posts