HABERLER

Ford Transit Custom ailesine yeni üye

Yılın Uluslararası Ticari Aracı ödülüne sahip Ford Transit Custom Van modelinin yeni orta tavan yüksekliğine sahip modeli aileye eklendi. Ekim ayı itibarıyla ürün gamına eklenen versiyon 49 bin 900 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Transit Custom, bu yeni versiyonu ile KOBİ’ler ve kargo şirketleri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerden müşterilerin kullanımı için tasarlandı.

New Ford Transit Custom High Roof Van

Transit Custom’ın yeni versiyonu, tabandan tavana 1.78 metre yüksekliğiyle kullanıcılarına 370 mm daha fazla yük yüksekliği ve ayrıca 8.3 metreküpe kadar çıkan bir azami yük hacmi sunuyor. Alçak tavanlı modele kıyasla yüzde 20 daha fazla yük hacmi sunan araç, iki ayrı aks aralığı seçeneğine sahip.
Alçak tavanlı modelde olduğu gibi, orta tavanlı Transit Custom Van modelinde de Euro paletlerin yüklenmesine olanak sağlayan geniş yan kapı açıklığı bulunuyor. Araç, hem kısa hem de uzun şasi modellerinde, üç adet yüklü Euro palet taşıma kabiliyeti de dahil olmak üzere kendi sınıfının en iyi yük alanı özelliklerini kullanıcılara sunuluyor.
Orta tavanlı Transit Custom; 100-125 ve 155 HP’lik versiyonları bulunan 2.2 lt’lik Duratorq TDCi dizel motorunun sağladığı yakıt ekonomisinin yanında, EuroNCAP testlerinde beş yıldız ile derecelendirilen sınıfındaki tek model.

New High-Roof Ford Transit Custom Now Available to Customers Across Europe

Similar Posts