Güncellenen Renault Latitude Türkiye’de

Geçtiğimiz günlerde, yeni Renault Latitude böyle mi olacak konulu bir haber yapmıştık. Çin gibi denizaşırı pazarlarda makyajlı versiyonun satışına başlanmasın dayanarak yaptığımız bu haberin ardından Renault Türkiye, yenilenen Latitude’ün Türkiye’de satışta olduğunu açıkladı. Görsel olarak ciddi bir farkı bulunmayan yeni Latitude, 23 Ağustos 2013 tarihinden itibaren 67 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla Renault yetkili satıcılarında yerini aldı. İddialı boyutlarıyla dikkat çeken Latitude, yeni siyah fonlu farları, LED’li arka stopları, dikiz aynalarındaki LED sinyal lambaları, parlak krom kapı kolları ve tümüyle yenilenen jantlarıyla ön plana çıkıyor. (23 AĞUSTOS 2013)

RENAULT LATITUDE (L43 EUROPE) - FULL MODEL YEAR 2013

Otomobilin cömert boyutları, kabinin de geniş olmasını sağlıyor. Arkadaki yolcular için segmentinin en geniş arka diz mesafelerinden birini sunan Latitude’ün Expression, Privilege ve Executive donanım paketleri de artık daha zengin. Yeni teknolojik donanımlar, otomobilin sunduğu konforu daha da pekiştiriyor. Renault R-Link internet bağlantılı entegre multimedya ve navigasyon sistemi, kör nokta uyarı sistemi, 3D Sound by Arkamys ve « Bose Sound System ile eksiksiz bir ses sistemi, Bluetooth ve USB bağlantısı, geri görüş kameralı ön ve arka park sensörü, Bi-xenon farlar, Renault eller serbest kart sistemi ve elektrikli park freni gibi donanımlarla zenginleşen Latitude, konforu da ikinci plana atmıyor.

RENAULT LATITUDE (L43 GOM) - RENAULT SAFRANE (L43 GOM) - PHASE 2

Havayı temizleyici ve rahatlatıcı iyonizör sistemi, iki farklı seçeneği ile araç içi parfüm özelliği, hem öndeki hem arkadaki yolcuların bağımsız olarak ısıtma ve soğutma ayarı yapabilmelerini sağlayan üç bölgeli elektronik klima ve dört modlu masajlı sürücü koltuğu, otomobilin fark yaratan donanımlarından. Yeni Latitude, iki farklı dizel motor seçeneği ile satılıyor. Kendini kanıtlamış 110 HP’lik 1.5 dCi’ın yanında 175 HP’lik 2.0 dCi da mevcut. 2.0 dCi altı ileri otomatik şanzımana sahipken, 1.5 dCi yine altı ileri fakat manuel şanzımana sahip.

RENAULT LATITUDE (L43 EUROPE) - FULL MODEL YEAR 2013

 

(Visited 645 times, 1 visits today)

Yazar: automagg

Bu yazıyı paylaş