Harley-Davidson 2015 modellerini tanıttı

Harley-Davidson, sürüş deneyimini her yönüyle geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği ve müşterilerinin yorumları dikkate alarak Project Rushmore kapsamında geliştirdiği 2015 modelleri Road Glide Special, Street Glide Special, The Street 750, Ultra Limited Low ve CVO Range’i motosiklet tutkunlarının beğenisine sundu. Tüm dünyadaki Harley-Davidson hayranlarının heyecanla dönüşünü beklediği 2015 model yeni motosikletlerinden biri olan Road Glide Special, custom tarzını, sürücülerin ihtiyaç duyduğu tüm işlevlerle bir araya getiriyor.

HARLEY DAVIDSON ROAD GLIDE SPECIAL

HARLEY-DAVIDSON ROAD GLIDE SPECIAL

Meşhur Road Glide Special’ın gövdesine yeni asi dokunuşların eklendiği fark ediliyor. LED farların parlak beyaz ışınları en karanlık geceleri dahi aydınlatıyor. Dokunmatik ekranlı bilgi ve eğlence sisteminde ise navigasyon da bulunuyor. Harley-Davidson’ın 14 yılın ardından piyasaya sunduğu ilk yeni model olan Street 750, genç şehirliler düşünülerek tasarlanmış. Yeni Dark Custom şehrin labirentlerinden anında kaçmak için gereken hızlı kalkışları sağlayan Revolution X motora sahip. Harley-Davidson Street 750, bu özelliği sayesinde sürekli durup kalkmayı gerektiren şehir trafiğine ayak uydurmakta zorlanmıyor. Popüler performans turing modelinin tam donanımlı bir versiyonu olan yeni Harley-Davidson Street Glide Special’da yüksek çıkışlı Twin Cam 103 motor, Batwing aerodinamik paneller, çift halojen far, Enforcer dökme alüminyum jantlar, fabrika çıkışlı ince çizgiler, GPS ve dokunmatik ekran kullanılarak geliştirilmiş bilgi-eğlence sistemi bulunuyor.

HARLEY DAVIDSON CVO ULTRA LIMITED

HARLEY-DAVIDSON CVO ULTRA LIMITED

Yepyeni tasarımıyla Project Rushmore serisinin bir parçası olarak tasarlanan Ultra Limited Low ergonomik gelişmeleri ile sürücülere alçak sele alternatifi sunarken turing motosikletler arasında güvenli yapısıyla dikkat çekiyor. Ultra Limited Low’da süspansiyon yükseltilirken, gidon geriye çekilmiş, sele yüksekliği azaltılmış ve yolcu ayaklıkları yeniden konumlandırılmış. Harley-Davidson, Custom Vehicles Operations serisi motosikletlerde en iyi bileşenleri kullanıyor. Özel teknolojilere, özel yapım detaylarını ekliyor ve en ince detayına kadar sürücünün tarzına uyan gövde ve kaplamaya sahip, sınırlı sayıda motosikletler yaratıyor. Yeni CVO Street Glide, dört adet çift amplifikatörlü ön ve arka hoparlörden yayın yapan 600 wattlık Boom! bilgi-eğlence sistemi ve yüksek ses seviyesi ile üstün ses kalitesi sunan bir konser salonunu andırıyor. Krom ve custom cilayı birleştiren yeni CVO Road Glide Ultra da birinci sınıf aerodinamik, lüks turing donanım ve Twin Cam 110 motoru bünyesinde taşıyor.

Yazar: automagg

Bu yazıyı paylaş
%d blogcu bunu beğendi: