YENİLİK

Harley Davidson’dan 2014 yenilikleri

Dünyanın efsanevi motosiklet ve aksesuarları markası Harley-Davidson, sürüş deneyimini her yönüyle geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği Project Rushmore kapsamında geliştirdiği 2014 model yeni Touring modelleri ile üç tekerlekli Trike ve Custom Vehicle Operations (CVO) serisi modellerini motosiklet tutkunlarının beğenisine sundu.

Sposter 883r

Dört yıllık yoğun bir ürün geliştirme programı olan Project RUushmore kapsamında geliştirilen yeni Touring modelleri; kaliteli ses, Bluetooth erişimi, sesli kontrol ve yanıt, GPS navigasyon, dahili haberleşme desteği ve CB iletişimini tek bir modül içerisinde bir araya getiren Boom Box bilgi-eğlence sistemi, Daymaker LED farlar, ayrı çıkışlı havalandırmaya sahip yeni grenaj ve Twin-Cooled High Output Twin Cam 103 güç aktarma ünitesi ile Touring’de yeni bir dönem başlatıyor.
Project Rushmore’un baştan sona Harley tutkunları tarafından yürütülen bir ürün geliştirme süreci olduğunu belirten Harley-Davidson Motosiklet Planlama Direktörü Scott Habegger; “Harley tutkunları ile birlikte hareket ederek hazırladığımız Project Rushmore modellerimizi geliştirme ve yenileme konusunda son derece önemli bir adım. Bu projenin sonucunda da 2014 model yılı için gerçekten inanılmaz motosikletler geliştirdik,” dedi.Fat Bob1
Harley-Davidson Styling tarafından tasarlanan ve ikili ön farlarından güçlü lastiklerinin dolgun dişlerine kadar her zamankinden daha iddialı bir görünüme sahip olan 2014 model Harley-Davidson Fat Bob, soğukkanlı ve otoriter duruşuyla yollarda hakimiyet kuruyor. Yeni Fat Bob’da gömülü çift halkaya sahip LED arka far ile çapraz kesim arka çamurluk öne çıkan özellikler arasında yer alıyor.
ABS’nin güven veren kontrolü Iron 883 dışında tüm 2014 Harley-Davidson Sportster model motosikletlerde artık standart donanım olarak geliyor. Sekiz modele sahip Sportster serisi, güncelleştirilmiş el kontrol kumandaları ve fren parçaları, akıllı güvenlik sistemi ve yakınlığa duyarlı hands-free anahtar gibi özellikleri kullanıcılarına sunuyor.
Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations (CVO) dört özel üretim modelle fabrika custom motosikletini tamamen farklı bir lüks, performans ve stil seviyesine taşıyor. Yeni CVO Softail Deluxe modelini nostaljik stili “convertible” özellikleriyle birleştirerek yüksek kapasiteli touring motosikletini bir cruiser haline getiriyor. Project Rushmore kapsamında sürüş deneyiminin tüm yönlerini iyileştirmek ve touring motosikletçilerin beklentilerini gerçekleştirmek üzere baştan yaratılan 2014 model CVO Road King ve CVO Ultra Limited modelleri de yeni özellikleriyle benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Bir custom softail chopper olan, uzun ve alçak görünümlü CVO Breakout da yeni jantları ve üç farklı boya tasarımıyla göz kamaştırıyor. Ayrıca Twin Cam 103 güç aktarma organı artık tüm Harley-Davidson Dyna ve Softail serilerinde standart donanım olarak geliyor.

Sportster® 883R_xl883r-6

Similar Posts