Motorsporları Özel programı D-Smart’da başlıyor

AvustralyaGP_StartMotorsporları tutkunlarının her sezon büyük bir heyecanla takip ettiği Formula 1 ve MotoGP’ye ait bütün detaylar ve değerlendirmeler, artık D-Smart farkıyla ”Motorsporları Özel” programında! Formula 1 Spikeri Serhan Acar, MotoGP Spikeri Yiğit Top, başarılı sunucu Elif Bekfelavi ve izleyicilerin değerli yorumlarıyla gerçekleşecek olan program, her çarşamba akşamı, saat 19:30’da D-Smart 77’nci kanal Smart Spor ve Smart Spor HD’de ekrana gelecek.
Geçtiğimiz sezon kıran kırana mücadelelere şahit olduğumuz MotoGP ve Formula 1 yarışlarının değerlendirilmesi ve yeni sezona ait hazırlıkların yorumlanması, “Motorsporları Özel” programı ile D-Smart ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Elif Bekfelavi’nin sunuculuğunda gerçekleşecek olan program, Formula 1 Spikeri Serhan Acar, MotoGP Spikeri Yiğit Top ve izleyicilerin, geçtiğimiz sezona ait özet görüntüleri ve yeni sezon için yapılan hazırlık çalışmalarına ait yorumlarıyla ekrana gelecek.
Geçtiğimiz sezonun kritik yarışlarından görüntü analizleri, özel konular ve gelecek sezona ait hazırlık çalışmaları ile “Motorsporları Özel” programı, 15 Ocak Çarşamba günü, saat 19:30’dan itibaren D-Smart 77’nci kanal Smart Spor ve Smart Spor ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yazar: automagg

Bu yazıyı paylaş
%d blogcu bunu beğendi: