NISSAN YENİLİK

Nissan Juke’da yeni kişiselleştirme programı

Nissan, Juke modeli için genişletilmiş bir kişiselleştirme programını başlattı. Renault Captur gibi yeni modellerin bu konuda öne çıkmasından ilham alan Nissan, 15 farklı tasarım stili ile Juke’un kişiye özel olarak tasarlanabilmesini sağlıyor. 2012 yılında pazara başarılı bir giriş yapan Nissan Juke’ta yeni programının bir parçası olarak, 11 farklı dış stil ve tasarım ögesi, sekiz farklı renk ve tonlarıyla özelleştirilebiliyor.

NissanJuke_1

17 inçlik alaşım jantlar, sis farı çerçevesi, dış dikiz aynaları, plakalık çerçevesi, marşpiyeler ve tavan spoyleri de dahil olmak birçok bileşen için farklı renk seçenekleri mevcut. 18 inçlik alaşım jantlar ise yeni bir tasarım ile birlikte mavi, mat siyah ve siyah mor, siyah ve elmas gibi renklerle ısmarlanabiliyor. Genişletilmiş kişiselleştirme programı, kabin için de bir dizi özellik içeriyor. Dört farklı alanda artık gövdeyle aynı renk paletini kullanmak mümkün. Paspaslar dahi isteğe bağlı olarak istenilen renkte dikişlerle satın alınabiliyor.NissanJuke_2

Alıcılar sipariş vermeden önce kendi zevklerine göre Juke’un görselleştirilmesine yardımcı olmak için yeni bir 3D yapılandırıcıdan faydalanabilecek. Nissan için özel olarak geliştirilen, güçlü görselleştirme modülü, kullanıcılara her açıdan Juke’un yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını gösterebiliyor.

Similar Posts