Opel Adam’a bir ödül daha geldi

“Product Design”, “Red Dot Design” ve “Autonis Design” ödüllerinin sahibi Opel Adam, bir ödüle daha layık görüldü. Opel’in kişiselleştirme özellikleriyle dikkat çeken Adam’ın bu kez aldığı ödül AutoTrophy 2013. Auto Zeitung dergisi tarafından düzenlenen “Auto Trophy 2013” yarışmasında 22 otomobil arasından birinciliği yakalayan Opel Adam, oyların yüzde 40’ını alarak “mini sınıf kategorisinde” bu ödüle layık görüldü.

Opel_Adam

Opel’in mevcut ürün yelpazesinin yeni üyesi Cascada ise premium cabrio’lar kategorisinde ikinci oldu. Car of the Year jürisi tarafından 2012’nin en iyi otomobili seçilen Ampera ise elektrikli otomobiller arasında üçüncü sırada yerini aldı.
26’ncı “Auto Trophy” seçmelerinde 100 binden fazla Auto Zeitung okuyucusu yer aldı. Toplamda 400 farklı model 29 kategori içerisinde değerlendirildi. Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik; “A segmentinde Opel’in tasarım dilini yansıtan Adam’ın ve mevcut ürün yelpazemizin en yeni üyesi Cascada’nın aldığı ödüller hem otomobil tutkunlarının hem de Opel müşterilerinin zevklerine hitap ettiğinin en önemli göstergesidir. Yenilikçi teknolojilerden ilham alan otomobiller inşa ederek yolumuza devam edeceğiz,” dedi.

OpelCascada (1)

(Visited 37 times, 1 visits today)

Yazar: automagg

Bu yazıyı paylaş