SUBARU YENİLİK

Subaru XV’ye 2021 dokunuşu

Subaru, XV modelinde tasarım ve sürüş konforu anlamında iyileştirmeler gerçekleştirildi. Otomobilin ön ızgarası yeniden tasarlanarak sportiflik vurgusu artırılırken, süspansiyon sistemi de iyileştirilerek sürüş konforu artırıldı.

SUBARU XV

2020 Haziran ayında direksiyondan kumandalı vites, güçlendirilmiş ön LED farlar, koyu renkli arka stoplar ve ileri seviye güvenlik sağlayan arka çarpışma önleyici frenleme sistemi gibi yeni konfor ve güvenlik özelliklerine kavuşan Subaru XV’de aralık ayı itibarıyla ön tampon tasarımı ve jantlar da yenilendi.

Yenilenen Subaru XV’de ayrıca ön ve arka süspansiyon sistemi de iyileştirilerek sürüş konforu artırıldı. Yeni Subaru XV’nin yenilenen ve siyah bölümü yukarı doğru öz ızgaraya yaklaşacak şekilde uzatılarak büyütülen yeni tasarım ön tamponunda Gun Metal ön ızgara ve ön kamera bulunuyor.

Subaru XV’nin 17 inch alüminyum jantları da yeni tip daha modern görünümlü sportif jantlarla değiştirildi. Aracın geliştirilen ön ve arka süspansiyon sistemi ise daha pürüzsüz ve sessiz yol tutuşu ile üst düzey sürüş konforu sunuyor.

Subaru XV 1.6i Xtreme versiyonunun tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 359 bin 954 TL, Xclusive versiyonunun fiyatı ise 399 bin 355 TL.

Makyajlı Subaru XV, Türkiye pazarında Xtreme ve Xclusive olarak adlandırılan iki farklı donanım seçeneğiyle sunuluyor. Simetrik sürekli dört çeker sistemi ve Lineartronic şanzımana sahip Subaru XV’nin her iki versiyonunda da, EyeSight önleyici güvenlik sisteminin yanı sıra ön, yan ve perde hava yastıklarına ek olarak sürücü diz hava yastığı, geriye katlanabilir pedal sistemi, X-Mode ve aktif tork yönlendirme standart olarak sunuluyor.

Konfor ve teknoloji anlamında da Apple Car Play fonksiyonlu yeni 8.0 inçlik dokunmatik ekran ve 6.3 inçlik gelişmiş bilgi ekranı gibi çok sayıda donanım standart olarak yer alıyor. Arka çarpışma önleyici frenleme (RAB) sistemiyle Subaru XV’nin güvenlik donanımları en üst seviyeye taşınıyor.

SUBARU XV FİYAT LİSTESİ
XV 1.6i Xtreme 359.954 TL
XV 1.6i Xclusive 399.355 TL

Subaru XV 1.6i
4 silindir, 1600 cc, 114 HP, 150 Nm, CVT otomatik, 175 km/s, 13.9 sn, 8.0 lt/100 km (WLTP), 1425 kg

Similar Posts