Yeni Honda HR-V 2015 yazında Avrupa’da

Honda, yeni HR-V ile Avrupa’daki iddiasını artıracak. Bir MPV’nin çok yönlülüğünü ve bir SUV’un özgür yapısını coupe tarzı bir formla birleştiren HR-V, 2015 yaz aylarında Avrupa’da satılmaya başlayacak. Honda’nın yeni sihirli koltuk sistemi sayesinde yolculara sınıfında lider bir iç hacim sunan HR-V, modern kullanıcıların bir ihtiyacı haline gelen araç bilgi ve eğlence sistemiyle de dikkat çekiyor.

HONDA HR-V

HONDA HR-V

Yedi inçlik dokunmatik ekran aracılığıyla internete girilebiliyor, gerçek zamanlı haberler ile hava, trafik ve müzik akışı olanaklı hale geliyor. Honda Connect sistemi, tüm bunlara ek olarak WiFi, bluetooth, HDMI veya USB aracılığıyla akıllı telefonlar ve diğer multimedya cihazlar ile senkronize edilebiliyor. Aracın 453 lt’lik bagaj hacmi arka koltukların yatırılmasıyla 1026 lt’ye kadar genişletilebiliyor. Honda, yeni HR-V’yi iki farklı motorla donatmış. 120 HP’lik 1.6 lt i-DTEC motorun yanında benzinli isteyenler için ise 130 HP 1.5 lt i-VTEC güç ünitesi sunuluyor. Dizel motor altı ileri manuel şanzımanla sunulacakken, benzinlide CVT otomatik şanzıman opsiyonu da mevcut. Aracın modern güvenlik sistemlerinin temelini radar sensörleri ve kameralar oluşturuyor. Akıllı hız yardımcısı, şehir içi aktif fren desteği, çarpışma uyarısı, şeritten ayrılma uyarısı ve trafik işaretleri tanıma sistemi gibi donanımlar sunan HR-V, tüm bunları giriş seviyesi model haricinde standart olarak bulunduruyor.

(Visited 52 times, 1 visits today)

Yazar: automagg

Bu yazıyı paylaş

2 Yorumlar

  1. Honda lütfen tüketicini üzme, fiyatları makul tut 1.5 BENZİNLİ 3 DONANIMLA GELECEK, fiyat tahminlerim: ALT PAKET: yalnız 6 ileri. yaklaşık 68bin tl ORTA PAKET: 6ileri: 75bin tl, CVT:78 bin tl ÜST PAKET: yalnız cvt: 88 bin tl bu tahminler için usa, endonezya vb bir çok kaynak kullanıldı. YORUM: Honda fiyatları abartırsa herkes YENİ TİGUAN’ı tercih eder.Eylül 2015 frankfurt lansmanı, Aralık 2015 türkiye satış (2012 deki golf 7 gibi) 1.4 125ps bazal donanım düz vites yaklaşık 72bin tl (passat parallinde)

    Post a Reply
  2. Hrv 60000 tl civarda olmali bekliyoruz

    Post a Reply

Yorum gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir