HABERLER HYUNDAI

Hyundai’ni şimdi al üç ay sonra öde

Hyundai Assan, nisan ayı boyunca tüm modellerinde üç ay ertelemeli kredi imkânı sunuyor. Ayrıca, sağlık çalışanlarına ve birinci dereceden yakınlarına, yüzde 2’ye varan ek indirim yapılıyor. Hyundai, 1 Mart-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında garantisi biten binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımlarını da 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatıyor.

HYUNDAI i10

Nisan ayı boyunca geçerli olacak satış kampanyasında; istediği Hyundai modelini hemen teslim alan müşteriler, kredi ödemelerini üç ay sonra ödemeye başlayacak. Tıp doktorları, diş hekimleri, hemşireler, veterinerler, eczacılar, tıbbi sekreter, özel ve devlet hastanelerinde çalışan kadrolu sağlık personelleri; Elantra, KONA ve Tucson modellerinde geçerli, yüzde 2’ye varan nakit indirimi elde edecek.

Mevcut kampanyalaraek olarak yapılan bu özel satış indiriminden sağlık çalışanlarının birinci dereceden yakınları (eşler, çocuklar, anne ve baba) da yararlanabilecek. Hyundai Assan ayrıca, esnafa ve çiftçilere de destek olmayı unutmuyor. Vergi levhalı ve çiftçi belgeli kişiler, H100 modelinde yüzde iki indirim hakkına sahip olacak. Satış sonrasındaki hizmetlerini de genişleten Hyundai Assan, garanti sürelerinde değişikliğe gidiyor.

Yeni hizmet kapsamında, 1 Mart-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında garantisi biten binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımları; 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzuyor. Bu uygulama, beş yıl/100 bin km olan mekanik garanti uzatımında gerçekleştiriliyor. Salgın nedeniyle evlerinden çıkamayan müşterilerine “Kapınızdaki Servis” uygulamasıyla da hizmet veren Hyundai; bu uygulamasını nisan ayı boyunca sürdürecek.

Evlerden alınarak bakımları yapılan Hyundai marka araçlar, daha sonra ücretsiz dezenfekte edilerek sahibine güvenli bir şekilde teslim edilecek.

Similar Posts