HABERLER SKODA

Skoda Octavia’ya tasarım ödülü

Skoda’nın yeni nesil Octavia modeli tasarım konusundaki iddiasını her jenerasyonda daha ileriye taşıyor. 2006 ve 2017 ödüllerinin ardından yeni Octavia da, Red Dot tasarım ödülünü kazandı. Skoda Octavia, zarif tasarımıyla dünya çapında 40 civarında uzmandan oluşan jürinin beğenisini topladı. Bu prestijli ödülle birlikte Skoda 14’üncü Red Dot ödülünü elde etmiş oldu.

SKODA OCTAVIA

Skoda’nın yeni tasarım dili, zarif çizgiler ve cesur yüzeylerle birlikte dinamik bir duruşuyla öne çıkıyor. Skoda Octavia’nın tasarımı, ince far yapısı, akıcı hatları ve coupe tarzı gövdesiyle evrimleşerek daha çarpıcı hale geldi. Octavia’nın iç tasarımı da tamamen yenilenerek daha fazla teknoloji ve konfor sunuyor. Yeni iki kollu yenilikçi direksiyon ise daha kolay kullanım sağlıyor.

Bağımsız tasarım profesörlerinin, endüstri gazetecilerinin ve tasarımcılarının olduğu jüri, 6500 ürünü yenilikçi yaklaşım, tasarım kalitesi, fonksiyonellik, uzun ömürlülük ve çevresel etki kriterleriyle değerlendirdi. Skoda Octavia’nın beğeni topladığı ve 2020’de 65’inci kez düzenlenen Red Dot ödülleri, ürün tasarımında küresel bir üne sahip ve Skoda 2013’ten bu yana her yıl ödül almayı başarıyor.

Similar Posts

%d blogcu bunu beğendi: