DACIA HABERLER

Daica’da sıfır faiz

Dacia, Ekim ayında müşterilerine tüm modellerinde sıfır faiz ve birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Sıfır faiz kampanyası kapsamında binek ve hafif ticari tüm Dacia modellerinde maksimum 30 bin TL kredi ve 12 aya varan vade seçenekleri ile sıfır faiz fırsatı mevcut.

DACIA DUSTER

Daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise maksimum 200 bin TL kredi, 48 aya kadar yüzde 2.34 sabit faiz oranı bulunuyor. Diğer taraftan ekim ayında Sandero ve yeni Duster’a özel bir kampanya da bulunuyor. Hurda araç teşvikinden yararlanacaklar için kampanya kapsamında devlet desteği ile birlikte Sandero 83 bin 900 TL, yeni Duster ise 79 bin 900 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Ekim ayında Logan MCV 91 bin 300 TL, Dokker 96 bin 400 TL, Lodgy ise 127 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Similar Posts

2 thoughts on “Daica’da sıfır faiz
  1. Dacia Duster’a sunroof ve akıllı bagaj kapağı çok yakışırdı. Dacia’nın böyle bir planı var mı yakın gelecekte? Çok merak ediyorum.
    Bu iki seçeneği de donanım listesine eklerse hemen bir Duster alırım.

    1. Haklısınız ama Dacia bildiğiniz gibi uygun fiyat politikasıyla tanınıyor. Bu nedenle bazı donanımları araçlarına özellikle eklemiyor. Aslına bakılırsa eski Dacia’larda olmayan birçok donanım yeni Duster’la birlikte geldi. Bu nedenle, bahsettiğiniz donanımlar da ileriki dönemlerde araçlara eklenecektir ama bunun için makyajlı Duster’ı beklemek gerekiyor ki, o da en az iki-üç yıl sürer…

Comments are closed.