HABERLER MERCEDES

Mercedes’in nisan kampanyası

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, sıfır kilometre otomobil alımlarında nisan ayına özel finansman seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi ve E-Serisi modellerinde 400 bin TL’ye kadar, 36 aya varan vade ile yüzde 1.20 faizli kredi seçenekleri sunuluyor. Mercedes-Benz sertifikalı kullanılmış otomobillerde ise 80 bin TL’ye 36 aya kadar yüzde 1.20 faiz oranından faydalanılabiliyor.

MERCEDES CLA

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla nisan ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle bir Vito veya Sprinter’a da sahip olunabiliyor. Her iki araç için Mercedes-Benz Kasko tercih edildiği takdirde 150 bin TL kredi için 39 ay vade; yüzde 0.99 faiz avantajı sunulurken, ödemeler üç ay sonra başlıyor.

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, artırılan güvenlik donanımlar; farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito veya far-yağmur sensörü, rüzgâr savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e üç ay ödemesiz dönemli kampanya ile sahip olunabiliyor.

İkinci el araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak; Mercedes-Benz kaskoya özel yüzde 1.09 faiz oranı ve 1904 TL’den başlayan aylık ödemelerle ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Similar Posts

%d blogcu bunu beğendi: