HABERLER PEUGEOT

Peugeot’dan avantajlı nisan kampanyası

Peugeot Türkiye için çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığı her zaman ilk sırada geliyor. Tüm Peugeot yetkili satıcı ve servisleri hijyen açısından en son teknolojilerle korunuyor; tesislerde bulunan tüm araçlar en güncel yöntemlerle dezenfekte ediliyor ve hijyen açısından showroom’larda aynı anda sınırlı sayıda misafir ağırlanıyor.

PEUGEOT 2008

Peugeot Türkiye’nin devreye aldığı dijitalleşen satış deneyimi sayesinde Peugeot tutkunları, araç tanıtımından kredi başvurusuna kadar tüm işlemlerini web sitesi üzerinden gerçekleştirirken, sınırlı sayıda Peugeot modelinde çok özel fırsatlara sahip oluyor. Üstelik Nisan ayında araç satın alanlar ödemelerine temmuz ayında başlıyor; otomobilleri talep doğrultusunda dezenfekte edilmiş bir şekilde adreslerine teslim ediliyor.

Tüm müşteriler, Peugeot Türkiye’nin yeni dijital satış sistemi ile tüm modellerde nisan ayına özel fırsatlarla evlerinden çıkmadan yeni otomobillerine sahip olabiliyor. Peugeot Türkiye, sosyal mesafeyi korumak amacıyla showroom’larında aynı anda sınırlı sayıda misafiri ağırlıyor. Peugeot satın almak isteyenler, istedikleri gün ve saat için yetkili satıcılardan showroom randevusu alabiliyor veya görüntülü araç tanıtımı talep edebiliyor.

Showroom’a gelen müşterilerin talepleri belirlenen en yüksek hijyen koşulları dahilinde gerçekleştirilirken, canlı bağlantı kurmayı tercih eden müşteriler ise bulundukları yerden ilgili bayi ile görüntülü konuşarak istedikleri model hakkında detaylı bilgi alıyor; satış danışmanı ile birlikte aracını seçip ödeme planını oluşturuyor ve online kredi başvurusunu yapıyor. Tüm bu süreçlerin online olarak tamamlanmasının ardından müşteri tercihine göre otomobilini kendi adresinde teslim alıyor.

Sınırlı sayıda 1.5 lt BlueHDi dizel motor, cam tavan ve Mirror Screen ile Peugeot 208 Signature versiyonu; nisan ayına özel 121 bin 200 TL fiyat ile sunulurken; diğer tüm Peugeot fırsat araçlarında nisan ayına özel “Şimdi al, Temmuz’da ödemeye başla” kampanyası bulunuyor.

Similar Posts

%d blogcu bunu beğendi: