Renault Talisman 100 bin 500 TL’ye Türkiye’de

Renault’nun yeni orta sınıf sedan modeli Talisman göz alıcı tasarımının yanı sıra eşsiz sürüş deneyimine katkıda bulunan segmentinde benzersiz inovasyonları ile de dikkat çekiyor. Türkiye’de Touch ve Icon olmak üzere iki ekipman seviyesi ve üç dizel motor seçeneği (1.5 dCi 110 HP, 1.6 dCi 130 HP, 1.6 dCi 160 HP) ile pazarda yerini alıyor. Talisman, 3 Mart 2016 tarihinden itibaren 100.500 TL’den başlayan fiyatlarla Renault yetkili satıcılarında yerini alacak.

RENAULT TALISMAN

RENAULT TALISMAN

Touch versiyonunda; yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, elektronik klima, elektrikli park freni, ön ve arka park sensörleri, eller serbest park sistemi, hız sabitleyici, yedi inçlik dokunmatik ekranlı R-Link 2.0, siyah kumaş koltuklar ve koyu renk iç ambiyans ile açık renk döşeme opsiyonu yer alıyor. Icon’da ise otomatik uzun-kısa farlar, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, geri görüş kamerası, head up display, deri koltuklar, eller serbest açılan bagaj sistemi, Renault Multisense teknolojisi ve sekiz inç dokunmatik ekranlı R-Link 2.0, standart siyah deri ya da opsiyon kahverengi deri koltuklar bulunuyor. 4Control sistemi Talisman’da opsiyon olarak sunuluyor. Talisman, eşsiz sürüş özellikleri, dinamik, çevik ve sıra dışı sürüş konforu yaşatan 4Control dört tekerlekten direksiyon sistemini elektronik süspansiyon ile bir araya getiren tek orta sınıf otomobil. Sürüş keyfine katkıda bulunan dizel motorların yakıt tüketimi 3.6 lt/100 km’ye kadar iniyor. 95 g/km’lik CO2 emisyon düzeyi ise sınıfının en düşük değeri. Konforlu, geniş kabin ve etkileyici çizgilerle birleşen 608 lt’lik büyük bagaj da dikkat çekiyor.

RENAULT TALISMAN

RENAULT TALISMAN

Cömert ön koltuklarda göz alıcı döşeme ve masaj, ısıtma, havalandırma gibi sınıfının en kapsamlı özellikleri bulunuyor. Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar: “Talisman, Türkiye’de orta sınıfa yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. D segmenti Türkiye pazarında özellikle son üç yılda büyüme kaydediyor. 2015 yılında bir önceki yıla kıyasla yüzde 45 gibi etkileyici bir artış ile 93 bin 400 adet olarak gerçekleşti. Renault Talisman’ı Türkiye’de 100 bin 500 TL’den başlatan fiyatlarla 3 Mart 2016’da müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Segmentinde benzersiz teknolojik donanımları ve sürüş konforuna sahip Talisman ie pazarda en iddialı oyunculardan biri olmaya ve podyumda yer almaya hazırlanıyoruz,” dedi.

(Visited 148 times, 1 visits today)

Yazar: automagg

Bu yazıyı paylaş